O kousek blíž  D U Š I

Ojedinělá talk show se zaměřením na duševní zdraví. Setkání, díky kterému si budete o kousek blíž nejen samy k sobě, ale i jedna k druhé.

Tentokrát s podtitulem: Jak poznat, že doutnáš. A co dělat, když hoříš. S Barborou Riedl Černíkovou a Simonou Zábržovou si popovídáme třeba o tom, jak se neutopit ve vlastních prioritách, jak lépe pracovat s efektivitou v čase, jak rozpoznat své zdroje, přijímat podporu nebo jakým způsobem si nadesignovat život tak, aby byl v souladu s naší energií a potřebami.

 

hledáčkem Lucie Fenclové

DO DIÁŘE: neděle, 08 / 10 / 2023
ČASOVĚ: zahájení v 13:00, talk show od 14:00, workshop od 16:30, ukončení v 18:00
DO NAVIGACE: Atrium na Žižkově, Praha

 

NA CO SE TĚŠÍTE?
Na bezpečný prostor, kde můžete být samy sebou, kde vás nikdo nesoudí, nehodnotí, neskenuje pohledem. Na příjemné odpoledne, které je rozdělené do několika částí:

13:00 – 14:00 | přivítání
V první části se můžete v klidu rozkoukat, s kýmkoliv se pozdravit nebo si dát něco dobrého k jídlu či pití v přilehlé kavárně. Dveře do sálu, kde talk show probíhá, se otevírají v 13:30.

14:00 – 15:30 | talk show
V této části Kristýna Klímová vyzpovídá dvě ženy, Barboru Riedl Černíkovou a Simonu Zábržovou, které mají k tématu velmi blízko a které se podělí o svůj příběh, odborné vhledy, praktické tipy i zkušenosti. Následně na blok, ve kterém se můžete na cokoliv zeptat, cokoliv s námi sdílet.

15:30 – 16:30 | neformální zábava a pop-up
V části třetí vás čeká neformální zábava, kdy můžete jen tak posedět v příjemné společnosti, kohokoliv odchytnout, seznámit se nebo si třeba pořídit něco pěkného na pop-upu lokálních tvůrčích žen – tentokrát se můžete těšit na Kateřinu Kloudovou z Aroma ateliéru a Annu Pánkovou, která stojí za značkou Moonia.

16:30 – 18:00 | sebepoznávací workshop (kapacita 20 žen)
Poslední částí je prostor ke sdílení osobních zkušeností i postřehů a současně se v tématu posílit skrze sebepoznávací workshop se zajímavými aktivitami, které jsou kombinací evidence based přístupu a někdy i malou kapkou čarování. Tentokrát jsou pro vás připraveny jemné techniky, které vás provedou například tím, jak lépe komunikovat své potřeby, přijímat podporu i jak si všimnout, když nám tělo říká, že už bychom měly šlápnout na brzdu. Doporučení: pohodlné oblečení s sebou. A malé upozornění: workshopu je potřeba se zúčastnit až do konce.

O ČEM SI BUDEME POVÍDAT?

Bez práce nejsou koláče. Když nemůžeš, tak přidej. S chutí do toho, půl je hotovo. Musíš zatnout zuby. Komu se nelení, tomu se zelení. A má úplně nejoblíbenější – Jestli nemáš co dělat, něco ti najdu.

Taky znáte tuhle hitparádu? V lepší případě se cítíte pod tlakem, jedete na plný obrátky a k tomu se snažíte dobře vypadat, být skvělým rodičem, partnerkou, jezdit na super dovolené a neustále něco zažívat. V horším případě už víte, co to znamená vyhořet. A tak možná řešíte, že:

◎ Nedokážete vypnout.
◎ Často nevíte, co dřív.
◎ Přijde vám, že prioritu má úplně všechno.
◎ Dovolená dvakrát v roce vám nestačí. A pokaždý je to spíš tak trochu za trest.
◎ Někdy si až večer všimnete, že jste se za celý den ani nenajedly.
◎ Máte pocit, že se na vás všechno valí.
◎ A když už si čas na sebe uděláte, skončíte s telefonem v ruce.

Jak si tvořit takový život, aby byl v rovnováze, i když svou práci, projekt či své děti milujete celým svým srdcem? A jak se vrátit zpátky do života, když už vás vyhoření potká? Všechno to probereme.

 

BARBORA RIEDL ČERNÍKOVÁ
S psycholožkou, psychoterapeutkou a ředitelkou SHL Talent Assessment se zaměříme na to, co se děje v našem nitru od velkého zápalu až k úplnému vyhoření. Popovídáme si třeba o tom, jak v takových momentech funguje náš mozek, jak se naučit pracovat se svými emocemi a vnímat samu sebe, jak se zorientovat a posílit se ve své sebehodnotě nebo jak rozpoznat své zdroje.

Barbora pomáhá lidem se cítit zase dobře – v práci i osobním životě. Tématu stresu, syndromu vyhoření a osobní pohody se věnuje už od dob vysokoškolského studia. Znalosti a dovednosti získané v absolvovaném psychoterapeutickém výcviku v psychoterapii zaměřené na tělo, v somatickém koučování a v krizové intervenci uplatňuje ve své vlastní psychoterapeutické praxi. Nejčastěji s klienty pracuje na tématech hledání smyslu pracovního života, vyrovnávání se s emoční zátěží a obnovování kontaktu sám se sebou. Propojit se s ní můžete na linkedinu barborariedlcernikova.

 

SIMONA ZÁBRŽOVÁ
Za svůj život dvakrát vyhořela. Teď Simona pomáhá druhým, aby na sebe taky nezapomněli. Kromě toho, že se s námi podělí o to, co v té době prožívala, popovídáme si třeba i o tom, jak se neutopit ve svým prioritách, jak lépe pracovat s efektivitou v čase nebo jakým způsobem si nadesignovat život tak, aby byl v souladu s naší energií i potřebami, že i když pro něco vzplaneme, už si nedovolíme to přepálit.

Simona se pohybuje 17 let v byznyse. Pracovala jako CEO ve společnostech Suitu, Giftisimo a Bushman. Motivací pro založení vlastního startupu vedlo dvojnásobný syndrom vyhoření. Čtvrtým rokem se naplno věnuje startupu Soulmio.com, který se zaměřuje na online péči o psychické zdraví ve firmách. Je spoluautorkou komplexního programu péče a prevence duševního zdraví pro firmy. Program aktuálně využívá 62 národností. Podle Hospodářských novin a Czechcrunch patří Soulmio mezi TOP 20 inovativních projektů Česka.

hledáčkem Lucie Fenclové

C E N A

650 Kč (talk show + neformální zábava + pop-up)
950 Kč (talk show + neformální zábava + pop-up + sebepoznávací workshop)

V CENĚ: komunita, která je tak akorát, a proto se v ní neztratíte, exkluzivní rozhovor, který dává, který sbližuje, možnost se ptát, možnost si povídat, čas pro sebe a hodnotově blízké duše, prostředí s úžasnou atmosférou, vstup na pop-up tvůrčích žen a malý dárek od Aroma ateliéru a značky Moonia + sebepoznávací workshop

 

Co se o talk show říká

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Možná máte na jazyku

Bude na místě občerstvení?

Po celou dobu akce je vám k dispozici skvělá kavárna Kafe Atrium, kde si můžete zakoupit cokoliv, na co budete mít chuť.

Jsou prostory v Atrium na Žižkově bezbariérové?

Ano. Prostory jsou plně bezbariérové. Parkování s kočárkem je bezproblémové.

Můžu s sebou vzít děťátko?

Ano, u nás jste spolu vřele vítáni. Během procesu zakupování vstupenky nám dejte ve formuláři vědět, co můžeme z naší strany udělat proto, abyste se u nás společně cítili co nejpříjemněji.

Můžu s sebou vzít čtyřnohého mazlíčka?

Poslušní čtyřnozí kámoši jsou v Atrium na Žižkově vítáni v kavárně a okolí zahrady, do sálu, kde bude probíhat talk show, přístup bohužel nemají.

Je akce přístupná mužům?

Všem zamilovaným a podporujícím partnerům, kteří plují na stejné vlně, jsou naše dveře dokořán.

Něco, o čem bych měla vědět?

Z celého večera bude pořízen audio a video záznam pro marketingové účely.

Jak si můžu koupit vstupenku?

Prodej probíhá pouze online, na uvedených odkazech nebo v záložce VSTUPENKY. Platit můžete platební kartou, zrychleným nebo klasickým bankovním převodem.

V jakém formátu mi vstupenka dorazí?

Po zaplacení objednávky vám do mailu dorazí elektronická vstupenka, kterou se prosím prostřednictvím svého telefonu prokažte u vstupu do Atria.

 

Vystavíte mi fakturu?

Ano, po zaplacení objednávky vám automaticky dorazí i faktura.

Co když platba nestihne dorazit?

Žádný strach, to klapne! V případě, že se hlásíte na poslední chvíli, zaplaťte objednávku platební kartou nebo online bankovním převodem. Jakmile se platba zprocesuje, vstupenku máte k dispozici.

Můžu program zakoupit jako dárek?

No jasně! Radost se tím násobí. Stačí si zakoupit tolik vstupenek, kolik chcete mít podarovaných kamarádek.

Co když mi do toho něco vleze?

I to se může stát, nicméně pokud nedošlo ke změnám na straně organizátora, vstupenky vrátit bohužel nelze.

Máte jakoukoliv další otázku?

Napište mi. Probereme to

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál