O kousek blíž  D U Š I

Ojedinělá talk show se zaměřením na duševní zdraví. Setkání, díky kterému si budeme o kousek blíž nejen samy k sobě, ale i jedna k druhé.

Tentokrát s podtitulem: Jak se připravit do plavek. Hlavou. Popovídáme si třeba o tom, jak pracovat na své sebehodnotě, jak si najít ke svému tělu respektující vztah nebo jak se vypořádat s emocemi, které vyplouvají na povrch během naší snahy si lepší přístup k sobě, nebo i k jídlu, nastavit.

hledáčkem Ludmily Zahradníkové

DO DIÁŘE: neděle, 11 / 6 / 2023, od 13 hod
DO NAVIGACE: Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 3

KOMU SE #OKOUSEKBLIZDUSI BUDE LÍBIT?
Ženě, která potřebuje trochu povzbudit a popostrčit směrem k sobě. Ženě, která se cítí osamělá a chce ve svém životě přivítat nové tváře, novou energii a inspiraci. Ženě, která se hledá ve své síle i křehkosti a ráda prozkoumává své myšlenky, své pocity. Ženě, která věří, že vnitřní spokojenost je víc o dovednostech než o štěstí.

NA CO SE TĚŠÍTE?
Na bezpečný prostor, kde můžete být samy sebou.
Na příjemné odpoledne, které je rozdělené do tří částí.

14:00 – 15:30 | talk show
V první části Kristýna Klímová vyzpovídá dvě ženy, které mají k tématu velmi blízko a které se podělí o svůj příběh, odborné vhledy, praktické tipy i zkušenosti. Následně na blok, ve kterém se můžete na cokoliv zeptat, cokoliv s námi sdílet.

Dveře do sálu, kde talk show probíhá, se otevírají v 13:30.

13:00 – 14:00 & 15:30 – 16:30 | neformální zábava a pop-up
V části druhé na neformální zábavu před i po talk show, kdy můžete jen tak posedět v příjemné společnosti, kohokoliv odchytnout, seznámit se nebo si třeba pořídit něco pěkného na pop-upu lokálních tvůrčích žen.

16:30 – 18:00 | besedování  (N O V I N K A)
V části třetí na besedování v podpůrném a úzkém ženském kruhu, ve kterém můžete sdílet svou zkušenost či jen poslouchat dojmy a postřehy ostatních žen, a současně si i téma prožít skrze jemný sebepoznávací workshop.

O ČEM SI BUDEME POVÍDAT?

Zamýšlely jste se někdy nad tím, jaké by to asi bylo žít ve společnosti, která neřeší, jak naše tělesná schránka vypadá, ale oceňuje spíš to, co díky ní dokážeme? Zažít na naší vlastní a originální kůži to, že nikdo nehodnotí, jak vypadáme, nikdo nás s nikým dalším neporovnává? Na tělo bychom se zkrátka dívali jako na nástroj, který nám umožňuje žít a dělat všechno to, co nás napadne. Nejistoty a pochybnosti týkající se vzhledu by zmizely. Zůstala by jen úcta a respekt. A snaha být v dobré kondici. Nakonec. Jsme přece mnohem víc než jen tělo.

Tak daleko zatím nejsme. Pojďme to společně zažít alespoň na chvíli. V atmosféře plné podpory si popovídáme o tom, jak je mnohem důležitější, co nám naše tělesné schránky umožňují. A jak se (v nich) cítíme.

 

ANDREA JAKEŠOVÁ
Jídlo je spolehlivý semafor mezi naším tělem a duší. Protože to, jaké palivo tělu dáváme, se často odráží v tom, jak se cítíme. A přesně na toto téma si budeme s Andreou, nutriční terapeutkou z poradny Ne hladu, povídat. Třeba o tom, jak konkrétně můžeme z hlediska stravy svému duševnímu zdraví pomoci, jak se naučit neodbývat a z jídelníčku, ve kterém jsou různé škatulky a emoční kompenzace, vytvořit pestrost a cítit svobodu nebo jak se naučit jíst jídlo, které tělo vyživí, a navíc si ho i užívat.

Ne hladu je nutriční poradna, kterou založila Andrea Jakešová a Veronika Pourová, která sdílí jasnou vizi – předávat zdravý přístup k jídlu a vést širokou veřejnost i jednotlivé klienty k úpravě životního stylu tak, aby byla změna dlouhodobě udržitelná. Poradí vám i s výživou při jednotlivých onemocněních, výživových omezeních nebo třeba v režimu po operaci.

 

TEREZA MAKOVÁ
S Terezou, klinickou psycholožkou a psychoterapeutkou z projektu 3pe, se zaměříme na to, co všechno se děje v našem vnitřním světě, když chceme například ocenit všechny možnosti, které nám naše tělo nabízí. Popovídáme si třeba o tom, jak pracovat na své sebehodnotě, jak si najít ke svému tělu respektující vztah, být k sobě laskavější nebo jak se vypořádat s nejrůznějšími emocemi, které vyplouvají na povrch během naší snahy si lepší přístup k sobě, nebo třeba i k jídlu, nastavit.

3pe, jež založila Lada Brůnová a Tereza Maková, je online prostor pro ty, kdo si ke svému tělu chtějí budovat vlídný vztah. Je to bezpečné místo, kde se o poruchách příjmu potravy mluví bez stigmatu a s respektem ke všem, kterých se nemoc týká. Místo pro všechny, kdo v jídle zažívají nesvobodu.

 

C E N A

650 Kč (talk show + neformální zábava + pop-up)
950 Kč (talk show + neformální zábava + pop-up + besedování)

V CENĚ: komunita, ve které se neztratíte, exkluzivní rozhovor, který dává, který sbližuje, možnost se ptát, možnost si povídat, čas pro sebe a hodnotově blízké duše, prostředí s úžasnou atmosférou, vstup na pop-up tvůrčích žen + besedování v podpůrném ženském kruhu a sebepoznávací workshop)

hledáčkem Ludmily Zahradníkové

Vstupenka 

vyplňte prosím objednávkový formulář po úspěšném odeslání se zobrazí pokyny k platbě a do schránky vám dorazí e-mail s potvrzením

Co se o talk show říká

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Možná máte na jazyku

Bude na místě občerstvení?

Po celou dobu akce je vám k dispozici skvělá kavárna Kafe Atrium, kde si můžete zakoupit cokoliv, na co budete mít chuť.

Jsou prostory v Atrium na Žižkově bezbariérové?

Ano. Prostory jsou plně bezbariérové. Parkování s kočárkem je bezproblémové.

Můžu s sebou vzít děťátko?

Ano, u nás jste spolu vřele vítáni. Během procesu zakupování vstupenky nám dejte ve formuláři vědět, co můžeme z naší strany udělat proto, abyste se u nás společně cítili co nejpříjemněji.

Můžu s sebou vzít čtyřnohého mazlíčka?

Poslušní čtyřnozí kámoši jsou v Atrium na Žižkově vítáni v kavárně a okolí zahrady, do sálu, kde bude probíhat talk show, přístup bohužel nemají.

Je akce přístupná mužům?

Všem zamilovaným a podporujícím partnerům, kteří plují na stejné vlně, jsou naše dveře dokořán.

Něco, o čem bych měla vědět?

Z celého večera bude pořízen audio a video záznam pro marketingové účely.

Jak můžu zaplatit?

Po odeslání vyplněného formuláře se zobrazí podrobnosti k platbě – vygenerovaný QR kód i možnost převodu na bankovní účet.

Do kdy je potřeba zaplatit?

Do tří pracovních dnů od vyplnění a odeslání formuláře, poté se uvolní místo dalším zájemkyním.

Vystavíte mi fakturu?

Ano, ve formuláři stačí vyplnit vaše identifikační číslo.

Co když platba nestihne dorazit?

V případě, že se hlásíte na poslední chvíli, pošlete e-mailem na budme@okousekbliz.cz potvrzení o platbě.

Můžu program zakoupit jako dárek?

No jasně! Radost se tím násobí. Stačí si zakoupit tolik vstupenek, kolik chcete mít podarovaných kamarádek.

Co když mi do toho něco vleze?

I to se může stát, nicméně pokud nedošlo k organizačním změnám akce, vstupenky vrátit bohužel nelze.

Máte jakoukoliv další otázku?

Napište mi. Probereme to

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál