O kousek blíž  D U Š I

Ojedinělá talk show se zaměřením na duševní zdraví. Setkání, díky kterému si budete o kousek blíž nejen samy k sobě, ale i jedna k druhé.

Tentokrát s podtitulem: Jak se postavit sama za sebe a necítit se u toho blbě. S Natálií Roček Berglowcovou a Jasmínou Houdek si popovídáme třeba o tom, jak efektivně vyjádřit své potřeby, jak přesně říkat „NE“, jak si hranice chránit a co dělat, když dojde k jejich narušení nebo jak si poradit s veškerými pocity u sebe i u druhých, které se zpevňováním hranic často přicházejí.

 

hledáčkem Lucie Fenclové

DO DIÁŘE: neděle, 12 / 11 / 2023, od 13 hod
ČASOVĚ: zahájení v 13:00, talk show od 14:00, workshop od 16:30, ukončení v 18:00
DO NAVIGACE: Atrium Žižkov, Praha

 

NA CO SE TĚŠÍTE?
Na bezpečný prostor, kde můžete být samy sebou, kde vás nikdo nesoudí, nehodnotí, neskenuje pohledem. Na příjemné odpoledne, které je rozdělené do několika částí:

13:00 – 14:00 | přivítání
V první části se můžete v klidu rozkoukat, s kýmkoliv se pozdravit nebo si dát něco dobrého k jídlu či pití v přilehlé kavárně. Dveře do sálu, kde talk show probíhá, se otevírají v 13:30.

14:00 – 15:30 | talk show
V této části Kristýna Klímová vyzpovídá dvě ženy, Natálii Roček Berglowcovou a Jasmínu Houdek, které mají k tématu velmi blízko a které se podělí o svůj příběh, odborné vhledy, praktické tipy i zkušenosti. Následně na blok, ve kterém se můžete na cokoliv zeptat, cokoliv s námi sdílet.

15:30 – 16:30 | neformální zábava a pop-up
V části třetí na neformální zábavu, kdy můžete jen tak posedět v příjemné společnosti, kohokoliv odchytnout, seznámit se nebo si třeba pořídit něco pěkného na pop-upu lokálních tvůrčích žen – tentokrát se můžete těšit na koláže od Anny Ročkové, kterou možná znáte pod uměleckým jménem Ulepená, autorky Táňu Brodskou, Michelle Losekoot a Petruccya a jejich úspěšnou novinku knihu Ztracenné, a dorazí i Petra Čuřínová se svou značkou prémiového ložního prádla Givili.

16:30 – 18:00 | sebepoznávací workshop (kapacita 20 žen)
V poslední části na prostor ke sdílení osobních zkušeností i postřehů a současně se v tématu posílit skrze jemný sebepoznávací workshop se zajímavými aktivitami, které jsou kombinací evidence based přístupu a někdy i malé kapky čarování.

O ČEM SI BUDEME POVÍDAT?

Podívej, babička je smutná, tak alespoň malou pusinku jí dej. Nebo. Poslouchat ji mě tak vyčerpává, ale copak jí můžu říct, že už příště nepřijdu? Vždyť je tak milá! Nebo. Všichni říkaj, že je to jen takový škádlení, prej že to myslí ze srandy, ale já se potom vždycky cítím jak hus hadru. Nebo. Teď se mi vůbec nehodí, že volá, ale dobře no, tak já to ještě chvíli vydržím. Nebo. Ty jo, dneska opravdu nemůžu zůstat v práci ani o chvilku dýl, jdu přece na to rande! Ale tak dobře, já ten email ještě rychle napíšu a pošlu. Nebo. Doprčic, proč jsem zase jen koukala do země a nezmohla se na jediné slovo? Teď přesně vím, co bych řekla.

Hranice potřebujeme. A jejich nastavování je daleko víc o nás samotných než o jiných lidech. Popovídáme si třeba o tom, jak jim porozumět ve svém nitru, jak se naučit vyjádřit své potřeby, říkat „NE“ a jak se zdvořile, ale pevně vymezit vůči druhým nebo jak si poradit s veškerými pocity, když se rozhodneme za sebe postavit.

 

NATÁLIE ROČEK BERGLOWCOVÁ
Naše tělo, pocity i intuice jsou často velmi dobrými pomocníky při rozlišování, co je pro nás ještě v pořádku a co už nikoliv. Jak se na sebe napojit, těmto indikátorům porozumět a využít je při nastavování svých osobních hranic? O tom si budeme povídat s psycholožkou, somatickou koučkou, lektorkou a psychoterapeutkou zaměřenou na tělo.

Natálie berglowcova.cz se věnuje celostnímu pohledu na člověka v moderní společnosti a ve světě práce. Ve své praxi pracuje s emocemi, myslí i tělem. Psychoterapie zaměřená na tělo (bodypsychoterapie) bere lidské tělo do procesu práce s psychikou jako společníka. Vychází z toho, že tělo odráží celost osoby. Není tedy pouhou schránku oddělenou od mysli; obě složky jsou funkčními částmi lidské bytosti jako celku.

 

JASMÍNA HOUDEK
Se zakladatelkou a instruktorkou Moderní sebeobrany se zaměříme na svou sílu a jak ji můžeme využít, když se potřebujeme za sebe postavit. Popovídáme si třeba o tom, jak se naučit ozvat a zastat se i ostatních, když to potřebují, jak pracovat s tím, když v nepříjemné situaci zamrzneme, a jak se naučit říkat jasné „NE“ – na pozvánky, které nám nedávají smysl i na chování třeba nevhodně žertujících kolegů, příbuzných či dalších (ne)známých lidí.

Jasmína učí emancipační sebeobranu na modernisebeobrana.cz ženy jakéhokoliv věku. Výuku sebeobrany, která je hodně o psychice, vyjednávání a chránění svých hranic, vnímá jako své poslání. Ví, že je dnes silnější, než byla včera. A vy budete také, naučí vás to.

hledáčkem Lucie Fenclové

C E N A

650 Kč (talk show + neformální zábava + pop-up)
950 Kč (talk show + neformální zábava + pop-up + sebepoznávací workshop)

V CENĚ: komunita, která je tak akorát, a proto se v ní neztratíte, exkluzivní rozhovor, který dává, který sbližuje, možnost se ptát, možnost si povídat, čas pro sebe a hodnotově blízké duše, prostředí s úžasnou atmosférou, vstup na pop-up tvůrčích žen + sebepoznávací workshop

Co se o talk show říká

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Možná máte na jazyku

Bude na místě občerstvení?

Po celou dobu akce je vám k dispozici skvělá kavárna Kafe Atrium, kde si můžete zakoupit cokoliv, na co budete mít chuť.

Jsou prostory v Atrium na Žižkově bezbariérové?

Ano. Prostory jsou plně bezbariérové. Parkování s kočárkem je bezproblémové.

Můžu s sebou vzít děťátko?

Ano, u nás jste spolu vřele vítáni. Během procesu zakupování vstupenky nám dejte ve formuláři vědět, co můžeme z naší strany udělat proto, abyste se u nás společně cítili co nejpříjemněji.

Můžu s sebou vzít čtyřnohého mazlíčka?

Poslušní čtyřnozí kámoši jsou v Atrium na Žižkově vítáni v kavárně a okolí zahrady, do sálu, kde bude probíhat talk show, přístup bohužel nemají.

Je akce přístupná mužům?

Všem zamilovaným a podporujícím partnerům, kteří plují na stejné vlně, jsou naše dveře dokořán.

Něco, o čem bych měla vědět?

Z celého večera bude pořízen audio a video záznam pro marketingové účely.

Jak si můžu koupit vstupenku?

Prodej probíhá pouze online, na uvedených odkazech nebo v záložce VSTUPENKY. Platit můžete platební kartou, zrychleným nebo klasickým bankovním převodem.

V jakém formátu mi vstupenka dorazí?

Po zaplacení objednávky vám do mailu dorazí elektronická vstupenka, kterou se prosím prostřednictvím svého telefonu prokažte u vstupu do Atria.

Vystavíte mi fakturu?

Ano, po zaplacení objednávky vám automaticky dorazí i faktura.

Co když platba nestihne dorazit?

Žádný strach, to klapne! V případě, že se hlásíte na poslední chvíli, zaplaťte objednávku platební kartou nebo online bankovním převodem. Jakmile se platba zprocesuje, vstupenku máte k dispozici.

Můžu program zakoupit jako dárek?

No jasně! Radost se tím násobí. Stačí si zakoupit tolik vstupenek, kolik chcete mít podarovaných kamarádek.

Co když mi do toho něco vleze?

I to se může stát, nicméně pokud nedošlo ke změnám na straně organizátora, vstupenky vrátit bohužel nelze.

Máte jakoukoliv další otázku?

Napište mi. Probereme to

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál