Poblíž sobě

Jednadvacetidenní tvůrčí program a tak trochu i laskavá náruč.
Na obnovení klidu. Na povzbuzení.

hledáčkem Kristýny Sutherland

DO DIÁŘE: tři týdny, od pondělí 25/1 do neděle 14/2 2021

KOMU SE #POBLIZSOBE BUDE LÍBIT?
Každé tvůrčí duši, na kterou ta dlouhá zima trochu padá a potřebuje rozptýlit, rozpohybovat. Každé ženě, která se třeba kreativitou profesně neživí, ale ráda teď ve svém životě přivítá klid a novou inspiraci.

NA CO SE TĚŠÍTE?
Na milé psaní přímo do schránky. Každé ráno vám pošlu e-mail, který potěší a ovlivní náladu celého dne.

Na jedno hezké české slovo lákající k tvořivosti. Vy a vaše tvůrčí disciplína. Minut tolik, kolik potřebujete. Můžete kreslit. Můžete fotit. Můžete psát. Můžete vyšívat. Můžete si koláže lepit. Můžete všechno dohromady. Můžete experimentovat nebo to i průběžně střídat. Důležitý není výsledek. Důležitá je radost z procesu.

A pak v různých kombinacích a obměnách:

Na laskavou myšlenku, která rozjasní den. Afirmace hýbou světem. Na vlastní duši zjistíte proč.

Na písničku k tanečku. Dj Kristýna s dávkou endorfinů přímo do krve.

Na několikaminutové zadání, které mraky rozhání. Někdy si přinesete drobnost z procházky, někdy vás nechám se zamyslet a drobnost si poznamenat.

Na kulturní tip z mého archívu na potěšení ducha, na dobrou náladu.

 

Po dobu výzvy na uzavřenou facebookovou skupinu, ve které si můžeme být poblíž i mezi sebou, vzájemně se poznat, podpořit a společné dojmy posdílet.

Na dvě virtuální setkání. Jedno přesně v půlce. Druhé v závěru.

PROČ TO MÁ SMYSL?
Protože si vytvoříte návyk všechno vypnout a tvořit. Mít chvilku jen pro sebe a své nápady. Každý den totiž stačí maličko. Jednou se to poskládá a bude z toho třeba sbírka, kterou chcete už dávno napsat, nakreslit či jakkoliv jinak zachytit.

Protože tím, že se budete soustředit na laskavé myšlenky, naučíte se pracovat se svou rozlítanou hlavou. Dokážete se lépe soustředit. Dokážete lépe zahnat zimní a “vánoce jsou pryč a léto je ještě daleko” chmury.

Protože se zlepšíte ve vámi vybrané tvůrčí disciplíně nebo díky experimentům objevíte nové možnosti, nové způsoby.

Protože se třeba o sobě něco dozvíte. Protože kreativita uklidňuje. Protože se i náramně pobavíte.

 

A KDY TO SMYSL NEMÁ?
Pokud čekáte, že vás program naučí kreslit prsty na ruce nebo napsat básničku jak od Skácela. Pokud máte v náruči děťátko a jediné, po čem teď toužíte, je si v klidu alespoň odskočit. Pokud jste kreativní profesionálka, která má práce i tvůrčích impulsů až až a do svého dne už nevmáčkne ani minutu.

Poblíž sobě není návod. Poblíž sobě je tvůrčí návnada.

CO SE O #POBLIZSOBE ŠPITÁ?

 

Doslova a do písmene mě to zachránilo. Těším se na každé ráno, až hned po probuzení otevřu další email. Mám pro co vstávat, i když jdou teď ostatní věci těžko. A hlavně, od toho pocitu se potom odvíjí celý den. Takhle jsem se ze života neradovala celou věčnost.

 

Je to pro mě zdroj mnoha věcí. Je to tréninková hala, kde si můžu zkoušet, v jakém formátu se zrovna chci a můžu podílet a sdílet s ostatními. Je to stimul ranní zvědavosti, co je v současném omezení docela léčivá. Je to legrace a zábava. Je to pobídka k pozastavení se a bytí s jednotlivejma kvalitama.

 

Jsou to tři týdny, kdy o vás někdo pečuje. Někdo, kdo ví, co by vám mohlo udělat radost. A kdo to taky umí se slovy a skládá je do jemných, plynoucích vět podobně jako má oblíbená spisovatelka Sylvie Germain. Díky tomu jsem vyhrabala z krabic svoje studentský akvarelky, nejhezčí papíry, dělala loutky a závěsy a bylo to povznášející.

 

Poblíž sobě mě pohltilo, inspirovalo a kreativně nastartovalo. Takový restart kreativity. Hlavně v téhle době je těžké hledat impulzy a stimuly, když je člověk většinu času doma, bez lidí, přátel, kultury, zážitků. Takže tohle byla krásná jistota a zdroj energie.

A pokochat se můžete i tvořivostí zapojených žen ve veřejné galerii #poblizsobe na instagramu.

KOLIK STOJÍ TOHLE TVŮRČÍ DOBRODRUŽSTVÍ?
Poblíž sobě je pravidelný formát různých tvůrčích a podpůrných výzev i programů.

Zimní edice běží za CENU: 650 Kč/osoba. A bude to vašich nejlépe utracených třicet kaček denně.

 

JDETE DO TOHO?
Já se vám vůbec nedivím! Vyplňte přihlášku a #poblizsobe uhraďte převodem částky 650 Kč na bankovní účet 2200506689/2010. Do poznámky prosím napište svůj e-mail.

CHCETE #POBLIZSOBE VĚNOVAT JAKO DÁREK?
Tak to se vám taky vůbec nedivím! Vyplňte přihlášku o fous níže a #poblizsobe uhraďte převodem částky 650 Kč na bankovní účet 2200506689/2010. Do poznámky prosím napište e-mail osoby, které bude program věnován.

DO KDY TO MŮŽETE ODKLÁDAT??
Přihláškové kolo naposledy roztočím v pátek 24/1/2021, přesně o půlnoci, a pak už nevydá ani hlásku.

 

CHCETE #POBLIZSOBE VĚNOVAT JAKO VÁNOČNÍ DÁREK?
S Ježíškem jsme kámoši! Pokud vyplníte a uhradíte přihlášku do 23/12/2020, na Štědrý den za vás obdarované osobě pošlu elektronicky #poblizsobe jako dárek pod stromeček. A to psaní bude tuze krásný. Slibuju.

Přihláška | pro sebe

Přihláška Poblíž sobě

Přihláška | jako dárek

Přihláška Poblíž sobě DÁREK

Možná máte na jazyku

Jak můžu zaplatit?

Převodem částky 650 Kč na bankovní účet 2200506689/2010. V případě zahraniční platby to dělá 25,5 EUR a budete k tomu potřebovat IBAN: CZ5920100000002200506689. Do poznámky prosím napište svůj e-mail.

Do kdy je potřeba zaplatit?

Do pátku 24/1/2021. V případě vánočního dárku do 23/12/2020.

Vystavíte mi fakturu?

Ano, v přihlášce stačí vyplnit vaše identifikační číslo.

Co když platba nestihne dorazit?

V případě, že se hlásíte na poslední chvíli, pošlete mi e-mailem potvrzení o platbě.

Můžu program zakoupit jako dárek?

No jasně! Radost se tím násobí. Stačí vyplnit přihlášku k tomu určenou. A dokonce. Z programu umím vykouzlit i parádní vánoční dárek!

Co když mi do toho něco vleze?

I to se může stát. Poblíž sobě si však můžete být kdykoliv, proto se k programu zase vraťte, až to situace dovolí.

Máte jakoukoliv další otázku?

Napište mi. Probereme to

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál