Od roku 2013 jsem na volné noze. Za tu dobu jsem toho o sobě zjistila strašně moc. Třeba, že umím naslouchat. Třeba, že ráda nechávám mluvit spíš srdce než hlavu. Třeba, že v profesním životě vyhledávám pestrost, protože kromě toho, že vedu projekt O kousek blíž a maluju, dělám i tohle:

MODERUJU

A to úplně nejlepší ze mě dostanete, když s vámi povedu rozhovor, který neklouže jen po povrchu.
Vytvořím pro vás prostor, ve kterém se uvolníte a budete mít pocit, že se známe roky. Víc poslouchám než se ptám. Víc mě zajímá, jak se cítíte než obecně dohledatelná fakta.
Za sebou mám víc jak sedmdesát rozhovorů v rámci podcastu, různé launche projektů, křty produktů, debaty i nejrůznější audio formáty.

 

MENTORUJU TVŮRČÍ DUŠE

Od roku 2013 jsem na volné noze a za tu dobu jsem vyzkoušela několik profesí, prošla několika projekty.
Postupně jsem o sobě zjistila, že jsem vysoce citlivá a multipotencionální tvůrčí žena, která potřebuje specifické podmínky pro svou práci. A o všechny zkušenosti a spouustu fuck-upů se s vámi ráda podělím.
Pomůžu vám třeba posunout váš podcast tam, kde ho toužíte vidět a taky slyšet, rozjet váš projekt, pokud nevíte, kde začít, nebo upgradovat váš vizuální styl, pokud se ze všech sil snažíte, ale něco uvnitř vás říká, že to stále není ono.

 

hledáčkem Diany Duškové

VEDU OBŘADY & RITUÁLY

Tohle je něco, co ve mně silně rezonuje už z dob, kdy jsem od roku 2016 spolupořádala Svatební cirkus – happening za lepší svatby. Už tenkrát jsem svatební obřad vnímala jako významný přechodový rituál, při kterém by mělo mluvit spíše srdce než hlava, měl by mít hloubku a prostor na cokoliv, co má pro snoubence význam a symboliku.
V půlce října mě čeká první svatební rituál v roli obřadnice.

 

Máte v hlavě jiný nápad, jak vám můžu být užitečná?

Napište mi. Probereme to.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál