Obřady & rituály

Vedu obřady a přechodové rituály, při kterých víc mluví vaše srdce než hlava, při kterých je prostor na cokoliv, co má pro vás význam, při kterých se poznáváte.

Téma obřadů je se mnou od roku 2016. V té době jsem si chystala vlastní svatební den a současně začala spolupořádat Svatební cirkus – happening za lepší svatby.

Už tenkrát jsem svatební obřad vnímala jako významný přechodový rituál, při kterém by mělo mluvit spíše srdce než hlava, měl by mít hloubku a prostor na cokoliv, co má pro snoubence význam a symboliku.

Jsem pro vás ta pravá

pokud chcete (za)žít chvíle, které vám zalezou do srdce a už se vás nepustí

pokud chcete posílit vaše vztahové pouto a vědomě vstoupit do další etapy partnerského života

pokud chcete do rituálu promítnout opravdovost, vaši energii i 21. století

pokud chcete do rituálu zapojit vaši rodinu a nejbližší přátele

pokud chcete mít prostor na cokoliv, co vám dává smysl a vše prožít v tempu, v jakém potřebujete

Jak to probíhá

První kontakt

Na dvacet minut si zavoláme přes Google meet a zjistíme, zda se potkáváme v našich představách a očekáváních, zda nám to lidsky funguje. Potvrdíme si termín, místo rituálu a naplánujeme další kroky.

Ladění rituálu

Pokud si to mezi námi sedlo, čeká nás devadesáti minutový online hovor přes Google meet, při kterém prozkoumáme vaše konkrétní představy, přání a možnosti. Současně udělám všechno pro to, abych vás poznala a nacítila, co pro vás bude to pravé.

Scénář rituálu

Následně nás čeká druhý devadesátiminutový hovor, při kterém vám představím scénář vašeho rituálu, který pak společně dotáhneme do finální podoby.

Na místě

V den rituálu za vámi přijedu s dostatečným předstihem, dohlédnu, zda je vše nachystané a před samotným začátkem představím vaší rodině a přátelům průběh rituálu a co od něj mohou očekávat.

Co říkají ti, pro které jsem rituál již připravila

hledáčkem Martina Faltejska

„Přáli jsme si nemít tradiční svatební obřad, ale spíše rituál plný sdílení s našimi nejbližšími. Chtěli jsme mít prostor spoluutvářet to, co bude oddávající říkat, aby to pro nás bylo osobní a blízké. Hledali jsme někoho, kdo nám naše přání pomůže zrealizovat.

S Kristýnou jsme ztvárnili naši představu do konkrétních obrysů a samotným rituálem nás nakonec i provedla. Během příprav se na nás naladila, poslouchala naše myšlenky i představy. Nepřistupovala k nám podle nějakého zajetého mustru, ale maximálně individuálně. Díky zkušenostem dokázala být i skvělým parťákem a oponentem, když jsme to potřebovali. Pomohla oživit okamžik, který nebyl úředním aktem, ale zastavením a vyznáním lásky ve všech jejích barvách přesně tak, jak ji my dva cítíme a vnímáme.“

Kateřina & Rostislav

„Kristýna je úžasná bytost. Svatební rituál nám sestavila kolem naší neurčité představy, měla spoustu trefných nápadů a nechala nám prostor některé věci přizpůsobit až podle nálady ve svatební den. Během příprav rituálu i ve svatební den nám byla oporou, nic nebylo problém. Na základě našich setkání nám připravila velice osobní povídání a perfektně nás vystihla jako pár. Během hodiny jsme se všichni smáli, zamýšleli, dojímali se a brečeli. Od hostů máme na rituál samé pozitivní ohlasy. Nemohli jsme si vybrat lépe.“

Tereza & Lukáš

hledáčkem Renáty Linartové

„Kristýna je člověk, kterého zkrátka potřebujete a chcete na své svatbě mít – je milá, srdečná, empatická, komunikativní, umí improvizovat, je kreativní, skvěle se s ní spolupracovalo – všechna naše setkání byli pro nás milé schůzky, na které jsme se vždycky moc těšili. Náš obřad měl všechno, co jsme si vždycky přáli – slzy, dojetí, propojení, vyznání, poděkování, lásku. Jsme Kristýně z celého srdce moc vděční a moc bychom si přáli, aby přesně tyhle pocity, emoce a nádherné okamžiky zažívalo i více párů.“

Monika & Petr

Kolik to stojí

Cena: 18 000 Kč

Cena zahrnuje úvodní seznamovací setkání, 2x 90 min online hovor přes Google Meet, přípravu obřadu a obřadní řeči, koordinaci a vedení obřadu na místě. Cena nezahrnuje dopravu na místo obřadu.

Jdete do toho?

Vyplňte prosím formulář.
Pomůže mi to zjistit, zda naší spolupráci nic nebrání a jestli jsme na stejné svatební vlně.

Leave this field blank

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál