Postrádala jsem na české scéně rozpravy tvůrčích žen.

Od osmého března natáčím takové, které bych sama ráda poslouchala.

 

 

Kristýna Klímová

Už pár let podcasty poslouchám. Během péče o zahradu, při vaření, při činnostech, u kterých není potřeba kreativně přemýšlet. Na naší české scéně mi však chyběly rozhovory s ženami. S ženami, které tvoří a žijí zajímavé životy. A tak jsem se na konci léta dva tisíce osmnáct rozhodla. Natáčet je budu já a budu klást otázky, na které v klasických médiích prostor již nezbývá.

Mezinárodní den žen 2019

Právě tehdy vyšla první epizoda podcastu. Od té doby jsem natočila přes pětadvacet rozhovorů, posbírala přes šedesát tisíc poslechů.

Co se kde šustlo?

S Kristýnou Klímovou o toxických vztazích | Ještě jednu, prosím

Co je to toxický vztah a jak se z něj dostat? A jaký na to má názor autorka podcastu O kousek blíž? Kristýna Klímová tvoří, fotí a spolukraluje ve Svatebním cirkusu. Je to díky své všestrannosti a vyrovnanosti opravdu zajímavá žena, a společné natáčení nás moc bavilo. Při poslechu se dozvíte, koho Kristýna považuje za toxického a jak se toxicity zbavuje.

 

13. díl s Kristýnou Klímovou o podcastu O kousek blíž | PODLE SEBE

V rozhovoru s Lindou Martiškovou z Podle sebe třeba o tom, co se za názvem O kousek blíž ukrývá, jaký příběh se pojí s jeho vznikem a proč jsem se do podcastování s tvůrčími ženami pustila nebo i o tom, jakou podobu svateb podporuji v rámci Svatebního cirkusu, na co už neplýtvám svým časem a proč považuji smrt za největší motor svého života.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál