VŠECHNO NEJBLIŽŠÍ

narozeninový speciál s tvůrčími ženami

#okousekbliz slaví druhé narozeniny!

Přesně před dvěma lety, na Mezinárodní den žen v roce 2019, vyšla úplně první epizoda. Od té doby jsem pro vás natočila přes padesát rozhovorů a díky i vašim uším podcast posbíral už přes dvě stě tisíc poslechů.

V tomto narozeninovém díle uslyšíte hned několik ženských hlasů, hned několik tvůrčích žen, se kterými jsem si během roku povídala. A víte, na co jsem se jich zeptala? Položila jsem jim otázku, při které máme tendenci se tak trochu ošívat, ale já jsem přesvědčená o tom, že je důležité na ni znát odpověď. Zeptala jsem se jich, co na sobě mají úplně nejradši.

Ať se vám tento speciální díl hezky poslouchá a pokud se vám bude líbit, pošlete jej dál. Třeba jako inspiraci. Nebo jako oslavu. Oslavu nás všech, které se cítíme být ženou!

Líbí se vám podcast? Podpořte ho prosím

Buď se můžete stát součástí komunity tvůrčích žen na patreonu a vybrat si, jak blízko chcete být inspirativním ženám, dění kolem #okousekbliz nebo dokonce i mezi sebou. Nebo ho můžete podpořit i jednorázově na číslo účtu 2200506689/2010. Děkuju, bez vás to podcast nezvládne.

nazpátek

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál