ANDY PAVELCOVÁ

právnička, sportovkyně a autorka projektu FITFAB Strong

S Andy Pavelcovou

koncipientkou advokátní kanceláře, autorkou, blogerkou a instruktorkou fitness projektu FITFAB Strong si povídám třeba o tom, jak by se měla označovat reklama na sociálních sítích a zdali má smysl na nich šířit své myšlenky, jaký je rozdíl mezi finanční odměnou a barterem, jestli v životě fungují rychlá řešení a jak si nastavit rovnici sportem ke zdraví, štěstí a produktivitě tak, aby fungovala.

“Cítím se jako žena právnička, jako žena sportovkyně moc hezky, i když často přemýšlím nad tím, jestli jsem neměla být spíše kluk. Vždycky jsem si s nimi více rozuměla, jejich argumenty mi přijdou o něco logičtější. Holky ze mě mají občas pocit, že jsem hrubá, že jsem zvláštní.”

Když jsem začínala já blogovat, tak jsem taky nejdřív začala tak obecně, o životě.

Pak mi došlo, že pokud těm lidem nedám nějakou přidanou hodnotu, tak to vůbec nebude mít smysl

a přesně se zaseknu mezi těma desetitisícema dalšíma blogerkama, který na Instagram v podstatě furt sypou jenom outfit, kafe, jídlo a selfíčko, a to točí dokola. Já to tam mám víceméně taky, ale mám k tomu úplně jiný obsah a v rámci našeho fitness programu se snažíme udržet lidi namotivovaný cvičit, v pozitivní mysli a brát selským rozumem zdravý životní styl.

Z mého moudra se stalo jedno slovo, díky kterýmu je ale ten můj život o hrozně moc lepší.

 

Povězte jí něco hezkého!

ANDY a její blog Fit & Fabulous na webu | na ig
projekt FITFAB Strong na webu | na ig | na youtube
nazpátek

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál