MARTINA BECHYŇOVÁ

idea makerka a copywriterka aka INKOUSTOVÁ TEČKA

S Martinou Bechyňovou

idea makerkou a copywriterkou, kterou nejspíš znáte pod jménem INKOUSTOVÁ TEČKA, si povídám třeba o tom, jak si nastavuje zrcadlo, jak v sobě nemá filtr a proč už nehledá záchranná lanka, jak jí přemíra jistot nudí a jak potřebuje chvilky, kdy si sama sebou není jistá, nebo i o tom, jak si vydává knížky, o lásce k panelákům i psaní pod tlakem, a jak se rozhodla, jestli vyhoví sobě nebo lidem.

„Tím, že to bylo celou dobu tak nějak uzavřený ve mě, tak jsem jen otevřela dveře a všechno to vylítlo.“

Bojíš se někdy, že nebudeš dost dobrá? Bojím. A jak s tím pracuješ? Snažím se být dost dobrá.

Já se nebojím věcí, u kterých nevím, jak můžou předem dopadnout nebo co to může mít za dopad, ale bojím se, že nebudu dost dobrá.

Nevím pro koho, asi ideálně sama pro sebe, a ani nevím v čem. Je to hrozně abstraktní pocit. Chci tady po sobě asi něco nechat. Taky nevím proč, vždyť na tom nezáleží, ale je to nějaké moje přání nebo něco, co v sobě mám, tak s tím pracuju.

Martiny oblíbené heslo i její limitovaná kolekce triček a mikin

Umím propagovat jiný značky a umím to podle mě super, ale neumím propagovat sebe.

Snažím se ty slova používat s nejlepším vědomím a svědomím a spíš konat, ale vím, že občas mám problém, že jsem zablokovaná a že mi vlastně nejde konat a potřebuju to vyjádřit spíše slovně, než to udělat. A to je přesně to. Píšeme věci, který jednak potřebujeme slyšet a potřebujeme je asi i říct sami sobě.

 

Povězte jí něco hezkého!

MARTINA aka INKOUSTOVÁ TEČKA  na webu | na ig | na shopu
nazpátek

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál