VERONIKA ŠUBRTOVÁ

cestovatelka, blogerka a youtuberka z WEEF’S WORLD

S Veronikou Šubrtovou

cestovatelkou, blogerkou a youtuberkou, kterou nejspíš znáte jako WEEF a pod heslem #minveciviczazitku, si povídám třeba o tom, jak cestuje proto, aby pochopila, co dělá, když má pocit, že už příliš dlouho hnije a jak si užívá, že není všem neustále k dispozici, nebo i o tom, jaké nálepky si strhává z čela, proč některé věci neumí žít na 100% a který barometr ji spolehlivě poví, že to předchozí měsíc pěkně přehnala.

„Na sítích se buduje svět, kterej vlastně neexistuje a všichni jsme z toho frustrovaní. Já bych ráda, aby se mluvilo o věcech, který se dějou.“

To „víc“ pro mě ze začátku byl zážitek. Proto míň věcí, víc zážitků.

A já jsem si to nejdřív spojila s tím cestováním, když jsem to vytvářela a začala jsem chápat to, o čem komunikuju.

Ale čím dál víc mi tam přibývají věci jako je čas, práce, rodina. Takže pro mě to „víc“ jsou vztahy, momenty a ten život sám o sobě, ale ten opravdickej, když to cejtíš a nemrháš čas nesmysly.

Možná, že někde je ta perfektní Veronika, ale už se za ní neženu. Chci si to vlastně užít.

Když jdeš sama, různý věci vylezou. Vždycky se dostaneš hloubš, někam dál. A jakmile ten šuplík otevřeš, tak se ti blbě zavírá a musíš jej nejdřív pročistit. A zároveň, spousta lidí má představu, že je to strašně smutný, ale já říkám, že je to skvělý – jsi sám se sebou, když chceš, zahneš doprava, dáš si kafíčko, nic s nikým neřešíš a musíš se naučit být sám, ale ne o samotě.

 

Povězte jí něco hezkého!

VERONIKA na webu | na ig | na youtube
nazpátek

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál