O kousek blíž  D U Š I

Ojedinělá talk show se zaměřením na duševní zdraví. Setkání, díky kterému si budete o kousek blíž nejen samy k sobě, ale i jedna k druhé.

Tentokrát s podtitulem: Jak najít sílu ve své citlivosti. S Magdalenou Čevelovou a Alenou Wehle si popovídáme třeba o tom, jak vysokou senzitivitu přijmout a co nejlépe se s ní sladit, jak o sebe pečovat a předcházet přehlcení, které to může přinášet, a jak ze zdánlivé nevýhody vytvořit svou výjimečnost a důležitý zdroj spokojeného a naplněného života.

 

hledáčkem Lucie Fenclové

DO DIÁŘE: neděle, 17 / 9 / 2023, od 13 hod
DO NAVIGACE: Atrium na Žižkově, Čajkovského 12, Praha 3

 

NA CO SE TĚŠÍTE?
Na bezpečný prostor, kde můžete být samy sebou, kde vás nikdo nesoudí, nehodnotí, neskenuje pohledem. Na příjemné odpoledne, které je rozdělené do několika částí:

13:00 – 14:00 | přivítání
V první části se můžete v klidu rozkoukat, s kýmkoliv se pozdravit nebo si dát něco dobrého k jídlu či pití v přilehlé kavárně. Dveře do sálu, kde talk show probíhá, se otevírají v 13:30.

14:00 – 15:30 | talk show
V této části Kristýna Klímová vyzpovídá dvě ženy, Magdalenu Čevelovou a Alenu Wehle, které mají k tématu velmi blízko a které se podělí o svůj příběh, odborné vhledy, praktické tipy i zkušenosti. Následně na blok, ve kterém se můžete na cokoliv zeptat, cokoliv s námi sdílet.

15:30 – 16:30 | neformální zábava a pop-up
V části třetí na neformální zábavu, kdy můžete jen tak posedět v příjemné společnosti, kohokoliv odchytnout, seznámit se nebo si třeba pořídit něco pěkného na pop-upu lokálních tvůrčích žen.

16:30 – 18:00 | sebepoznávací workshop (kapacita 20 žen)
V poslední části na prostor ke sdílení osobních zkušeností i postřehů a současně se v tématu posílit skrze jemný sebepoznávací workshop se zajímavými aktivitami, které jsou kombinací evidence based přístupu a někdy i malou kapkou čarování.

O ČEM SI BUDEME POVÍDAT?

Všímáte si i těch nejdrobnějších detailů. Nejednou vás hluboce zasáhne něco, co ostatní úplně přejdou. A často se stává, že je toho na vás moc. A tak možná řešíte, že:

◎ Neumíte odhadnout, co ještě zvládnete a co už ne
◎ Míváte pocit, že ještě chvíli a praskne vám hlava
◎ Připadá vám, že nejste dost dobrý, protože ostatní jsou tak nějak rychlejší, dravější a tolik to neprožívaj
◎ Nevíte, co pro sebe udělat, když už toho máte plný kecky
◎ Máte osypky jen při představě, že byste měly ve vašem tvůrčím podnikání dělat to, co vám radí marketingové poučky
◎ Nevíte, jak se ubránit lidem, se kterými vám není dobře

Vysoká citlivost je specifická vlastnost nervové soustavy, se kterou se narodí skoro každý pátý člověk na světě. Konkrétní podoba se u každého může trochu lišit, nicméně to, co nás spojuje, je, že vše zpracováváme do větší hloubky, náš mozek je náchylnější k přetížení nejrůznějšími podněty, reagujeme emotivněji, často máme vyvinutou vysokou empatii, a dokážeme vnímat i naprosto drobné detaily, kterých si ostatní ani nevšimnou.

S Magdalenou Čevelovou a Alenou Wehle si popovídáme třeba o tom, jak vysokou senzitivitu přijmout a co nejlépe se s ní sladit, jak o sebe pečovat a předcházet přehlcení, které to může přinášet, a jak ze zdánlivé nevýhody vytvořit svou výjimečnost a důležitý zdroj spokojeného a naplněného života.

 

MAGDALENA ČEVELOVÁ
S marketingovou čarodějnicí, poradkyní a mentorkou se zaměříme na to, jak můžeme dar jemného vnímání využít v naší tvorbě či podnikání. Popovídáme si třeba o tom, jak se naučit pečlivě vybírat spolupráce, marketingové nástroje i naše cíle, jak objevit a zapojit své talenty nebo jak v současném soutěživém světě najít své místo, jak se prosadit.

Madla pomáhá na cevelova.cz volnonožcům a malým podnikatelům, kteří podnikají srdcem, používají intuici a své podnikání vnímají jako součást osobního rozvoje. K tomu, aby si její klienti vytvořili autentický byznys, který je bude dobře živit a přitom se v něm budou cítit svobodně a sami sebou, používá dvě kouzla: psychologii a marketing. Mimo jiné se řadí mezi multipotenciály a to, že je vysoce citlivá o sobě zjistila relativně nedávno.

 

ALENA WEHLE
Se zážitkovou pedagožkou, terapeutkou a nadšenou šiřitelkou citlivosti, která se tématu hypersenzitivity věnuje od roku 2016, si popovídáme o tom, co všechno se děje v našem vnitřním, vysoce prožitkovém, světě a jak s tímto povahovým rysem můžeme naložit. Proč se potřebujeme uzemnit, jak se ubránit náročným lidem nebo jak v sobě objevit všechny silné stránky, které vysoká citlivost nabízí.

Alena pomáhá na alenawehle.cz ostatním najít způsob, jak si nastavit vlastní hranice, mluvit o svých pocitech a postavit se za to, jací skutečně jsou. Citlivost není jenom komplikace na cestě k vysněným výkonům, ale je to především dar, díky kterému máme možnost intenzivněji prožít život než ostatní.

hledáčkem Lucie Fenclové

C E N A

650 Kč (talk show + neformální zábava + pop-up)
950 Kč (talk show + neformální zábava + pop-up + sebepoznávací workshop)

V CENĚ: komunita, která je tak akorát, a proto se v ní neztratíte, exkluzivní rozhovor, který dává, který sbližuje, možnost se ptát, možnost si povídat, čas pro sebe a hodnotově blízké duše, prostředí s úžasnou atmosférou, vstup na pop-up tvůrčích žen + sebepoznávací workshop

Co se o talk show říká

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Možná máte na jazyku

Bude na místě občerstvení?

Po celou dobu akce je vám k dispozici skvělá kavárna Kafe Atrium, kde si můžete zakoupit cokoliv, na co budete mít chuť.

Jsou prostory v Atrium na Žižkově bezbariérové?

Ano. Prostory jsou plně bezbariérové. Parkování s kočárkem je bezproblémové.

Můžu s sebou vzít děťátko?

Ano, u nás jste spolu vřele vítáni. Během procesu zakupování vstupenky nám dejte ve formuláři vědět, co můžeme z naší strany udělat proto, abyste se u nás společně cítili co nejpříjemněji.

Můžu s sebou vzít čtyřnohého mazlíčka?

Poslušní čtyřnozí kámoši jsou v Atrium na Žižkově vítáni v kavárně a okolí zahrady, do sálu, kde bude probíhat talk show, přístup bohužel nemají.

Je akce přístupná mužům?

Všem zamilovaným a podporujícím partnerům, kteří plují na stejné vlně, jsou naše dveře dokořán.

Něco, o čem bych měla vědět?

Z celého večera bude pořízen audio a video záznam pro marketingové účely.

Jak si můžu koupit vstupenku?

Prodej probíhá pouze online, na uvedených odkazech nebo v záložce VSTUPENKY. Platit můžete platební kartou, zrychleným nebo klasickým bankovním převodem.

V jakém formátu mi vstupenka dorazí?

Po zaplacení objednávky vám do mailu dorazí elektronická vstupenka, kterou se prosím prostřednictvím svého telefonu prokažte u vstupu do Atria.

 

Vystavíte mi fakturu?

Ano, po zaplacení objednávky vám automaticky dorazí i faktura.

Co když platba nestihne dorazit?

Žádný strach, to klapne! V případě, že se hlásíte na poslední chvíli, zaplaťte objednávku platební kartou nebo online bankovním převodem. Jakmile se platba zprocesuje, vstupenku máte k dispozici.

Můžu program zakoupit jako dárek?

No jasně! Radost se tím násobí. Stačí si zakoupit tolik vstupenek, kolik chcete mít podarovaných kamarádek.

Co když mi do toho něco vleze?

I to se může stát, nicméně pokud nedošlo ke změnám na straně organizátora, vstupenky vrátit bohužel nelze.

Máte jakoukoliv další otázku?

Napište mi. Probereme to

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál