KATEŘINA KLOUDOVÁ

aromaterapeutka, designérka vůní a zakladatelka Aroma ateliéru

S Kateřinou Kloudovou

aromaterapeutkou, designérkou vůní a zakladatelkou Aroma ateliéru, si povídám třeba o tom, jak je někdy méně jenom méně, jak si otravujeme vzduch a jak všechny vůně vznikají v kuchyni, nebo i tom, jak se necítí být obchodnicí, jak aroma naší kůže napovídá a jak někdy odborné znalosti brzdí potřebnou kreativitu.

“Nejenže jsem si nepřečetla žádnou knížku o podnikání, já jsem si ji ani nekoupila. Mě to ani nezajímalo. Mě zajímá něco jiného. Vůně, něco předat a ta osvěta. Mě opravdu zajímá, že můžu předat ty správné informace.”

Někdy se stane, že se ty éterické oleje přepalují.

Já si myslím, že daleko vhodnější, pokud nevlastníte difusér, tak to nakapat na bavlněnou látku, vytvořit si interiérový sprej pro desinfekci vzduchu nebo tedy investovat do toho difuséru, ale já jsem ho neměla pět let, takže vydržela jsem bez něj.

Co vám hrozí? Můžete reagovat bolestí hlavy, bolest může jít až do migrény, si otravujete vzduch, když bych to takhle přeneseně řekla.

Učím, jak správně čichat.

Čím víc je aromaterapie populárnější, tím více lidí používá éterické oleje. Čím více lidí používá éterické oleje, tím je větší spotřeba rostlinného materiálu a ne každý je veden něčím jiným než ziskem.

 

Povězte jí něco hezkého!

KATEŘINA a její Aroma ateliér na webu | na fb
nazpátek

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál