MICHELLE LOSEKOOT

digitální vypravěčka, školitelka a autorka několika blogů i knížek

S Michelle Losekoot

s digitální vypravěčkou, školitelkou a autorkou několika blogů i knížek, si povídám třeba o tom, jak potřebuje věci chápat a jak si rozlouskává rovnici víc práce, lepší člověk, jak je ráda běžcem krátkých tratí a jak ji zachraňují studijní volna a miniprojekty, nebo i o tom, jak má v šuplíku různé osobnosti a jak nikdy nebude lepší chlap, než je chlap.

“Teprve, když jsem si zmapovala můj svět, jak má vypadat a kde jsou moje hranice, tak jsem byla schopná pojmenovat, co potřebuju.”

Já jsem hledač. Já vlastně furt chodim a vymejšlim a přemejšlim, jak něco udělat jinak a líp a furt si tak jako věci analyzuju.

No a já tím, že si furt nad něčím takhle filosofuju, tak mě úplně přirozeně dost věcí sere, a já si pak často prostě jenom sednu a jdu si je sepsat.

Takže myslím, že mám v sobě nějakej takovej zájem o to zjišťovat, jak ty věci fungujou, proč to takhle je, kdo řekl, že to takhle bude a tady ten nějakej lehkej vzdor smíchanej s touhou poznávat, jak věci fungujou, mi umožňuje potom asi psát takový věci.

Já nikdy nebudu lepší chlap, než je chlap.

Tím, že je to obecně přijímaný jako velký úspěch, že hodně pracuješ a že máš velký úspěchy a že máš ty medaile na sobě, tak je to hrozně těžký se přes to ego dostat k tomu, že hej, a tohle vlastně není vůbec dobrý, tohle není vůbec zdravý, že jo.

 

Povězte jí něco hezkého!

MICHELLE na webu | na blogu | na twitteru
nazpátek

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál