PAVLÍNA LOUŽENSKÁ

mentorka, konzultantka a zakladatelka platformy #HolkyzMarketingu

S Pavlínou Louženskou

mentorkou, konzultantkou a zakladatelkou platformy #HolkyzMarketingu, si povídám třeba o tom, jak zvykat si v posteli spát zase sama, je pěkně na pytel, jak dřív byla černobílá a proč teď hledá odstíny šedi úplně ve všem, jak jí pomáhají scénáře, alter ego i hodit si některý věci na papír, nebo jak si mezi koncem a začátkem vytváří prostor na nadechnutí a jak neví, co bude za pár let přesně dělat, ale je si naprosto jistá tím, jak by se u toho chtěla cítit.

„Tenhle rok mi vzal hrozný energie a mám pocit, že jsem často propadala do toho, že už nic nechci. Tak se na to chci kouknout zpětně a říct si, jak to dopadlo.“

Věříme tomu, že existujou konce a potom hnedka přicházej začátky, že jsou to takový úsečky,

ale já si myslím, že mezi koncem a začátkem je takový vakuum, a to vakuum je hodně důležitý ho mít a vlastně si ho prodejchat. A přesto, že to vypadá, že se nic neděje a jseš nervózní z toho, že jsi ještě nic nezačala, tak je důležitý si ho tam vložit.

To je něco, co já v sobě teďka cejtim, že zažívám. Že teďka jsem ve vakuu a těšim se na ten další projekt a těšim se na ten další vztah a těšim se na ten novej začátek, jenom si myslim, že teďka jsem potřebovala čas se nadechnout.

Moje životní aspirace je velkej stůl.

Tragédie moderního ženství je, že si musíš vybrat. Že není kompromis mezi tím, mít děti, nebo je nemít. Prostě je máš, nebo nemáš. Tečka. A o čem přemejšlim je, že chci mít možnost si vybrat. Že podle mě neexistuje černá a bílá, ale že existujou odstíny šedý.

Hledám si teďka tyhlencty odstíny šedi úplně ve všem. A myslim, že dřív jsem byla hodně černobílá a teďka se učim nejenom vnímat ty odstíny šedi, ale hledat v tom i barvy.

ilustrace: Charles M. Schulz

Povězte jí něco hezkého!

PAVLÍNA na webu | na ig || #HOLKYZMARKETINGU na webu

Líbí se vám podcast? Podpořte ho prosím

Staňte se součástí komunity tvůrčích žen na patreonu a vyberte si, jak blízko chcete být inspirativním ženám, dění kolem #okousekbliz nebo dokonce i mezi sebou, nebo ho podpořte jednorázově na číslo účtu 2200506689/2010. Děkuju, bez vás to podcast nezvládne.

nazpátek

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

pošlete to dál